OK
maabeng

مهندسین مشاور مآب

مهندسین مشاور مآب در سال 1370پا به عرصه حرفه ای گذاشت وتاکنون در بیش از 27 استان کشور طرح های مختلفی را درزمینه های مطالعاتی ، طراحی و نظارتی به انجام رسانده است. درحال حاضر این مشاور بیش از یکصد کارشناس بصورت تمام وقت و پاره وقت را درتخصص های مختلف درتیم تخصصی خود دارد واز معدود مشاوران تشخیص صلاحیت شده ازسوی سازمان برنامه و بودجه کشور است که در13 گرایش تخصصی دارای رتبه و جزو 5 مشاور ملی است که همزمان رتبه های یک در رسته برنامه ریزی فضایی و شهرسازی را توامان دارا میباشد.

این مشاور در زمینه انجام مطالعات ملی نقش قابل توجهی داشته و بخش مهمی از مطالعات و طرح های خود را در حوزه سواحل جنوب کشور انجام داده است . انجام مطالعات مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی کشور در سواحل شمال وجنوب کشور ICZM و همچنین طرح استقرار صنایع انرژی بر در سایتهای پارسیان ولامرد و انجام مطالعات برنامه آمایش استان بوشهر و فارس وطرح ویژه توسعه سواحل مکران از جمله طرح هایی است که بطورمشخص با رویکرد توجه به سواحل کشور توسط کارشناسان این مشاور انجام گرفته است

مهندسین مشاور مآب با بیش از ربع قرن تجربه و همکاری با بیش از 100 کارشناس در تخصص‏های متنوع (شهرسازی، معماری، طراحی شهری، گردشگری و ... ) آمادگی ارائه خدمات تخصصی با کیفیت بالا و با بهره گیری از سیستم های کیفیت مدیریت ISO را داراست. عضویت در انجمن های صنفی مهندسان مشاور معمار و شهرساز ایران، جامعه مهندسان مشاور ایران، مهندسان شهرساز ایران ، نشان از حضور فعال این مشاور در عرصه های مختلف دارد مدیران و کارشناشان این مشاور همواره تلاش کرده اند تا با به کار بستن مهارت های متنوع، در ارتقاء سطح دانش و تجربه حرفه ای جامعه و همکاران سهیم باشند.